İSTANBUL İL TEŞKİLATI
Başkanlık Divanı
Yönetim Kurulu
İLÇE BAŞKANLARI
GENEL MERKEZ YÖNETİMİ
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
GENEL
Neden BBP
Tüzük
Program
Tarihçe
Logo
FACEBOOK'ta PAYLAŞ
bbpistanbulilbaskanlıgı
2013-09-09
Bu Makale 904 Kez Okundu
BBP İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI'NDAN SÖĞÜT ÇIKARMASI!
Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Başkanlığı ve İstanbul Alperen Ocakları'nın 732. Ertuğrul Gaziyi Anma Şenlikleri'ne katılımı Osmanlı ruhunu yeniden canlandırdı.

Büyük Birlik Parisi İstanbul İl Başkanlığı, 732. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'ne yoğun bir katılım gerçekleştirdi. İl Başkanımız Sayın Fikret Daş'ın öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarete İstanbul İl Başkanlığı  ve ilçelerinden yoğun bir katılım oldu. 


Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Başkanlığı tarafından organize edilen Söğüt Şenliklerine Ataşehir, Bakırköy, Bağcılar,Bayrampaşa,Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Esenyurt, Pendik , Sarıyer, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerimizin Teşkilat Başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat gönüllüleri yoğun katılım gösterdi. İstanbul merkezden hareket eden 30 otobüsle yaklaşık 1000 gönüldaşımızın katılımı takdir toplarken, gönüldaşlarımızın Söğüt'te Genel Başkanımız Mustafa Destici ile buluşması ise tam anlamıyla gerçek bir şölene dönüştü.
Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanlığı'nın yoğun katılım gösterdiği Söğüt şenlikleri, Ertuğrul Gazi ve Osmanlı ruhuna yakışır bir şekilde gerçekleşti. Söğüt'e ayak basan Alperenler, tekbir ve dualarla Osmanlı ruhunu yeniden yaşattı. 

 
Ana Sayfa | Videolar | Fotoğraf Galerisi | Bize Ulaşın Büyük Birlik Partisi İstanbul

Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.

Web Analytics